Sizin İçin Ne Yapabiliriz?

İlgilendiğiniz alan(lar)ı seçtikten sonra formu doldurun, talep ettiğiniz hizmet(ler) hakkında detaylı bilgiyi ve teklifimizi en kısa sürede size iletelim!

Teknoloji İçin, Son 1 Adım.

Tamamıyla hikayesel tasarım yaklaşımımız sayesinde web siteniz artık sıradanlıktan uzak, göz kamaştırıcı bir görünüme sahip.

HİZMET KULLANIM ŞARTLARI
1. Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş ile İlişkiniz

1.1. Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'nin ürünleri, yazılımı, hizmetleri ve web sitelerini (işbu belgede toplu olarak "Hizmetler" olarak anılacaktır ve ayrı yazılı bir anlaşma ile Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş tarafından size verilen hizmetleri kapsamayacaktır) kullanımınız sizin ve Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş arasındaki yazılı bir sözleşmenin hükümlerine tabidir. "Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş", esas Taşdelen Mahallesi Turgut Özal Caddesi No:112-118 Ofis:31, Çekmeköy/İstanbul  olan Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş,'dir. İşbu belge sözleşmenin nelerden oluştuğunu açıklamaktadır ve şartların bazılarını belirtmektedir.

1.2. Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş ile yazılı olarak aksine bir anlaşmaya varılmadıkça, Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş ile aranızdaki sözleşme daima en azından işbu belgede belirtilen şart ve koşulları içerecektir. İşbu şart ve koşullar aşağıda "Genel Şartlar" olarak anılmaktadır.

1.3. Genel Şartların yanı sıra Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş ile olan sözleşmeniz kullandığınız Hizmetlere ilişkin Hukuki Bildirilerin şartlarını da içerecektir. Hukuki Bildiriler aşağıda "Ek Şartlar" olarak anılmaktadır. Bir Hizmete ilişkin Ek Şartlar olması halinde, işbu Ek Şartlar o Hizmeti kullanımınız zarfında veya boyunca size okumanız için verilecektir.

1.4. Genel Şartlar ve Ek Şartlar sizin ile Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş arasında Hizmetlerin kullanımına ilişkin olarak hukuki bağlayıcılığı olan bir sözleşmeyi teşkil etmektedir. Bu belgeleri okumak için zaman ayırmanız çok önemli. İşbu hukuki sözleşme aşağıda toplu halde "Şartlar" olarak anılmaktadır.

1.5. Ek Şartlar ve Genel Şartlar arasında uyuşmazlık olması halinde Hizmete ilişkin Ek Şartlar önceliklidir.

 
2.     Şartların Kabulü

2.1. Hizmetleri kullanabilmek için öncelikle Şartları kabul etmelisiniz. Şartları kabul etmezseniz Hizmetleri kullanamazsınız.

2.2. Şartları aşağıdaki şekillerde kabul edebilirsiniz: (A) Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş tarafından herhangi bir Hizmet için kullanıcı arayüzünde sunulan Şartları kabul etme seçeneğine tıklayarak; (B) Gönderilen sözleşmeyi imzalayarak veya (C) Hizmetleri kullanarak. Bu durumda, Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş, Hizmetleri kullanımınızı Şartların kabulü olarak varsayacak ve kabul edecektir.

2.3. Eğer (a) Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş ile bağlayıcılığı olan bir sözleşme yapmak için gerekli yasal yaşta değilseniz veya (b) Türkiye Cumhuriyeti kanunları veya ikamet ettiğiniz ülke veya Hizmetleri kullandığınız ülke dahil diğer ülkelerin kanunları gereği Hizmetleri kullanmaktan men edildiyseniz, Hizmetleri kullanamaz ve Şartları kabul edemezsiniz.

2.4. Devam etmeden önce, Genel Şartların yerel bir kopyasını kendi kayıtlarınız için basmalı ve saklamalısınız.

 
3.     Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş tarafından Hizmetlerin Verilmesi

3.1. Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş, kullanıcılara en iyi hizmeti sunabilmek için sürekli olarak kendini yenilemektedir. Size sunulan Hizmetlerin zaman içinde şekil ve içerik açısından önceden bildirim yapılmaksızın değişebileceğini onaylamakta ve kabul etkmektesiniz.

3.2. Sürekli yenilenme süreci kapsamında, Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş, kendi takdirine bağlı olarak ve önceden bildirimde bulunmaksızın Hizmetleri (veya Hizmetlerin herhangi bir özelliğini) size veya genel olarak kullanıcılara geçici veya kalıcı olarak durdurma hakkına sahiptir. Siz de istediğiniz zaman Hizmetleri kullanmayı bırakabilirsiniz. Hizmetleri kullanmayı bıraktığınızda Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'a özel olarak bilgi verme yükümlülüğünüz bulunmamaktadır.

3.3. Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş, size erişiminizi engellerse, Hizmetlere, hesap ayrıntılarınıza veya hesabınızdaki herhangi bir dosya veya içeriğe erişiminizin kısıtlanabileceğini kabul etmiş sayılırsınız.

3.4. Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş tarafından Hizmetler aracılığıyla gönderebileceğiniz veya alabileceğiniz iletiler veya Hizmetlerin sağlanmasında kullanılan depolama alanı için herhangi bir üst sınırlama olmamasına rağmen, Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'ın kendi takdirine bağlı olarak her zaman bu tür sınırlamaları getirebileceğini kabul etmiş sayılırsınız.

 
4. Sizin tarafınızdan Hizmetlerin Kullanılması

4.1. Bazı Hizmetlere erişmek için kayıt işlemleri veya Hizmetleri sürekli kullanımınız kapsamında kendiniz ile ilgili bazı bilgileri (kimlik veya iletişim detayları gibi) vermek zorunda kalabilirsiniz. Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'e verdiğiniz kayıt bilgilerinin her zaman tam, doğru ve güncel olacağını kabul etmektesiniz.

4.2. Hizmetleri sadece (a) Şartlar ve (b) ilgili yargı alanlarında uygulanan kanun, yönetmelik veya genelde benimsenmiş uygulamalar veya kuralların Türkiye Cumhuriyeti'ne ve Türkiye Cumhuriyeti'nden veya diğer ilgili ülkelere ve ülkelerden veri ve yazılım ihracatına ilişkin tüm kanunlar da dahil olmak üzere) izin verdiği amaçlar için kullanmayı kabul etmektesiniz.

4.3. Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş ile aranızdaki ayrı bir sözleşme ile özellikle izin verilmedikçe Hizmetlere Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş tarafından sunulan arabirim haricinde hiçbir şekilde erişmemeyi (veya erişmeye teşebbüs etmemeyi) kabul etmektesiniz.

4.4. Hizmetlere (veya Hizmetlere bağlı olan sunucu ve ağlara) müdahale edecek veya bunları bozacak herhangi bir faaliyet ile iştigal etmemeyi kabul etmektesiniz.

4.5. Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş ile aranızdaki ayrı bir sözleşme ile özellikle izin verilmedikçe, Hizmetleri hiçbir amaç için çoğaltmamayı, kopyalamamayı, satmamayı, ticaretini yapmamayı ve yeniden satmamayı kabul etmektesiniz.

4.6. Şartlar kapsamındaki sorumluluklarınızın ihlalinden ve bunun doğurduğu sonuçlardan (Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'nin maruz kalacağı kayıp ve zarar da dahil olmak üzere) münhasıran sorumlu olduğunuzu (ve ihlallere ilişkin olarak Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'nin ne size ne de üçüncü şahıslara sorumlu olmadığını) kabul etmektesiniz.

 
5.     Şifre ve Hesap Güvenliği

5.1. Hizmetlere erişimde kullandığınız tüm hesaplarla ilişkili şifrelerinizin gizliliğinin korunmasının sizin sorumluluğunuzda olduğunu kabul etmekte ve anlamaktasınız. 5.2. Dolayısıyla, hesabınız altında gerçekleşen tüm hareketlerden münhasıran sorumlu olmayı kabul etmektesiniz. 5.3. Şifrenizin veya hesabınızın izinsiz kullanıldığını fark ettiğiniz anda derhal Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'a haber vermekle yükümlü olduğunuzu kabul etmektesiniz.

Yukarıdaki değişikliklerle birlikte, Şifre ve Hesap Güvenliği bölümü benzersiz hale getirilmiştir. Lütfen bu şartları dikkatlice okuyun ve anladığınızı kabul etmektesiniz.

 
6. Kişisel Gizlilik ve Kişisel Bilgileriniz

6.1. Verilerinizin Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'nin gizlilik politikalarına uygun bir biçimde kullanılmasını kabul etmektesiniz.

 
7.    Hizmetlerdeki İçerik

7.1. Hizmetlerin kapsamında veya Hizmetleri kullanarak eriştiğiniz tüm bilgilerin (veri dosyaları, yazılı metinler, bilgisayar yazılımı, müzik, ses dosyaları ve diğer sesler, fotoğraflar, videolar veya diğer görüntüler gibi) kaynaklarına ait olduğunu ve bu gibi içeriğin kaynağının sorumluluğunda olduğunu anlamaktasınız. Bu tür bilgiler aşağıda "İçerik" olarak anılmaktadır.

7.2. Hizmetlerin bir parçası olarak sunulan İçerik, Hizmetlerdeki reklamlar ve Hizmetler kapsamında yer alan sponsor reklamlarındaki İçerik dahil olmak üzere, bu İçeriğin fikri mülkiyet hakları Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'ne sunan sponsorlar veya reklamcılar (veya bunların adına hareket eden diğer kişi veya şirketler) tarafından korunmaktadır. Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş veya İçeriğin sahipleri tarafından ayrı bir sözleşmeyle özel izin verilmedikçe İçeriği (tamamını veya bir kısmını) değiştiremez, kiraya veremez, kiralamaz, ödünç veremez, satamaz, dağıtamaz veya İçerikten türetilmiş eserler oluşturamazsınız.

7.3. Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş, herhangi bir Hizmete ilişkin İçeriği ön inceleme, gözden geçirme, dikkat çekme, eleme, değiştirme, geri çevirme veya herhangi bir Hizmet kapsamından çıkarma hakkını saklı tutmaktadır (ancak bu yönde herhangi bir yükümlülüğü bulunmamaktadır). Bazı Hizmetler kapsamında Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş, müstehcen içeriği elemek için araçlar sunabilir. Bu araçlar arasında SafeSearch tercih ayarları da bulunmaktadır. Ayrıca, sakıncalı bulduğunuz içeriğe erişimi sınırlamak için ticari yazılım ve hizmetler mevcut olabilir.

7.4. Hizmetleri kullanırken, rahatsız edici, uygunsuz veya sakıncalı olduğunu düşündüğünüz İçeriğe maruz kalabileceğinizi anlamaktasınız ve bu nedenle Hizmetleri kullanmanın riskini üstlenmektesiniz.

7.5. Hizmetleri kullanırken oluşturduğunuz, ilettiğiniz veya paylaştığınız her türlü İçerikten ve bu eylemlerinizin sonuçlarından (Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'nin maruz kaldığı kayıp ve zararlar da dahil olmak üzere) münhasıran sorumlu olduğunuzu (ve Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'nin ne size ne de üçüncü şahıslara karşı sorumlu olmadığını) kabul etmektesiniz.
8. Mülkiyet Hakları

8.1. Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'nin (veya Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'nin lisansörlerinin) Hizmetler üzerindeki tüm hukuki haklara, kanuni mülkiyete ve kazanca, Hizmetler kapsamında varolan tüm fikri mülkiyet hakları da dahil olmak üzere (işbu hakların kayıtlı olup olmadıklarına ve dünyanın neresinde varolduklarına bağlı olmaksızın), sahip olduğunu kabul etmekte ve anlamaktasınız. Ayrıca, Hizmetlerin Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş tarafından gizli olarak belirlenmiş bazı bilgileri içerebileceğini ve sizin işbu bilgileri Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'nin yazılı ön izni olmadan açıklayamayacağınızı da kabul etmektesiniz.

8.2. Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş ile aksine bir anlaşmaya varmadıkça, işbu Şartlardaki hiçbir hüküm size Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'nin ticari unvanını, ticari markasını, hizmet markasını, logosunu, alan adını ve diğer belirleyici marka özelliklerini kullanma hakkını vermemektedir.

8.3. Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş ile yapılan ayrı yazılı bir sözleşme ile işbu marka özelliklerinden herhangi birini kullanmaya açıkça hak kazandığınız takdirde, kullanımınızın işbu sözleşmenin hükümlerine, Şartların ilgili hükümlerine ve Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'nin marka özelliklerinin kullanımına ilişkin zaman zaman yenilenen kurallarına uygun olması gerektiğini kabul etmektesiniz.

8.4. 11. Bölüm'de belirtilen sınırlı lisans haricinde, Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş işbu Şartlar uyarınca sizden (veya lisansörünüzden) Hizmetler kapsamında veya aracılığı ile sunduğunuz, gönderdiğiniz, ilettiğiniz veya teşhir ettiğiniz İçerik üzerinden fikri mülkiyet hakları (kayıtlı olup olmadıklarına ve dünyanın neresinde varolduklarına bağlı kalmaksızın) da dahil olmak üzere hiçbir hak, kanuni mülkiyet, veya kazanç temin etmediğini kabul etmektesiniz. Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş ile yazılı olarak aksine anlaşmaya varmadıkça, işbu hakları korumaktan ve kullanmaktan sorumlu olduğunuzu ve Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'nin bu hususta size karşı hiçbir yükümlülüğü olmadığını kabul etmektesiniz.

8.5. Hizmetlerin kapsamına ilave veya dahil edilen hiçbir mülkiyet hakkı ilanlarını (telif hakları ve markalara ilişkin ilanlar da dahil olmak üzere) kaldırmayacağınızı, gizlemeyeceğinizi veya değiştirmeyeceğinizi kabul etmektesiniz.

8.6. Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş tarafından yazılı olarak açıkça yetkilendirilmedikçe, Hizmetleri kullanırken diğer şirket ve organizasyonların ticari markalarını, hizmet markalarını, ticari unvanlarını ve logolarını işbu markaların, unvanların veya logoların sahipleri veya yetkili kullanıcıları hakkında herhangi bir karışıklık yaratmaya meyilli veya niyetli bir biçimde kullanmamayı kabul etmektesiniz.

 
9. Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş Lisansı

9.1. Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş, the Hizmetlerin bir parçası olarak sunulan Yazılımı kullanmanız için size kişisel, dünya genelinde geçerli, telif ücreti olmayan, devredilemez ve münhasır olmayan bir lisans sağlamaktadır. Bu lisansın amacı, Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş tarafından sunulan Hizmetleri Şartlara uygun olarak kullanmanızı ve bundan yararlanmanızı sağlamaktır.

9.2. Kanunen açıkça izin verilmediği veya zorunlu kılınmadığı sürece veya Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş tarafından yazılı olarak özel izin verilmediği sürece, Yazılımı kopyalayamaz, değiştiremez, yeni eserler türetemez, tersine mühendislik uygulayamaz, kaynak koda dönüştüremez veya Yazılımın kaynak kodunu veya bu kodun herhangi bir bölümünü çözümleme girişiminde bulunamazsınız (üçüncü bir şahsa da bunu yapma izni veremezsiniz).

9.3. Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş, yazılı özel izin vermediği sürece, Yazılımı kullanma hakkınızı devredemez (veya bu haklara alt lisans veremez), bu haklar üzerinde teminat hakkı veremez veya bu hakların herhangi bir bölümünü başka herhangi bir şekilde transfer edemezsiniz.

9.4. Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'nin Google reklamları için promosyon kuponlarını uygulama konusunda inisiyatif sahibi olduğu belirtilmektedir. Promosyon kuponları uygun hesaplara uygulanır. Promosyon kuponları, Google politikalarına ve AdWords koşul ve şartları belgelerine uygun olan müşteriler için Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş tarafından ücretsiz olarak sunulabilir.

9.5. Ödeme tutarının %18'lik kısmı Katma Değer Vergisine tabi olup, bu tutar Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'ne ödenir. KDV tutarının maliyeye ödenmesi Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'nin sorumluluğundadır.

 
11. Yazılım Güncellemeleri

11.1 Kullandığınız Yazılım, Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş tarafından zaman zaman otomatik olarak güncellenebilir. Hizmetlerinizin bir parçası olarak bu güncellemeleri almayı kabul etmekte ve Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'nin size bu güncellemeleri sağlama yetkisine sahip olmasına izin vermektesiniz.

 
12.  Sözleşme Koşulları ve Sözleşme Süresi

Hesap yönetimi ile ilgili olarak Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş tarafından sunulan hizmet bedelleri, sözleşme süresine, aylık harcama tutarlarına ve açılacak hesapların iş yüküne bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu değişiklikler genellikle %30 ile %65 arasında olabilir. Özellikle hesap yönetimi hizmetleri için ödenecek bedeller sözleşme süresi ve hesabın karmaşıklığına veya yoğunluğuna göre belirlenir.

Promosyon kredileri, promosyon kredisi koşullarını kabul eden ve bu koşullara uygun olan firmalar için hesaplara eklenir. Bu promosyon kredileri için herhangi bir kesinti yapılmaz ve tam olarak hesaplara yansıtılır.

Sözleşme tutarı, KDV ve Stopaj bedelini içermemektedir. KDV ve Stopaj bedeli ayrı olarak belirlenir ve sözleşme tutarına eklenir.

 
13.  Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş ile İlişkinizin Sonlandırılması:

12.1. Şartlar, siz veya Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş tarafından sonlandırılmadıkça geçerli olacaktır.

13.2. Siz, Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş ile olan hukuki sözleşmenizi sonlandırmak istediğinizde, bunu yazılı olarak Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'ne bildirerek ve varsa hesaplarınızı kapatma seçeneğine sahip olan Hizmetlerdeki hesaplarınızı kapatmak suretiyle gerçekleştirebilirsiniz. Bildiriminizi Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'nin Şartlar başında belirtilen adresine yazılı olarak göndermeniz gerekmektedir.

13.3. Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş aşağıdaki durumlarda sizinle olan hukuki sözleşmesini sonlandırabilir:

(A) Şartların herhangi bir hükmünü ihlal ettiğiniz durumlarda veya açıkça Şartlara uymak niyetinde olmadığınızı veya uyma imkanınızın olmadığını gösteren bir şekilde hareket ettiğiniz durumlarda;

(B) Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'nin kanunen zorunlu olduğu durumlarda, örneğin size Hizmetlerin sağlanması hukuka aykırı ise veya hukuka aykırı hale gelmiş ise;

(C) Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'nin size Hizmetlerde ortaklık ettiği ortağının ilişkisini sonlandırdığı veya size Hizmetleri sağlamayı durdurduğu durumlarda;

(D) Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'nin ikamet ettiğiniz veya Hizmetleri kullandığınız ülkeye Hizmetleri sunmayı durdurma kararı aldığı durumlarda;

(E) Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'nin ticari olarak size Hizmetlerin sağlanmasının uygun olmadığı durumlarda.

13.4. Bu bölüm, Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'nin Hizmetlerin sunulmasına ilişkin olarak 4. Bölüm'de belirtilen haklarını etkilemez.

13.5. Şartlar sona erdiğinde, sizin ve Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'nin yararlandığı veya maruz kaldığı (veya Şartlar yürürlükte olduğu süre boyunca ortaya çıkan) veya sınırsız bir süre boyunca devam edecek şekilde açıkça belirtilen tüm hukuki haklar, sorumluluklar ve yükümlülükler etkilenmeden kalacak ve 19.7. paragrafının hükümleri bu haklara, sorumluluklara ve yükümlülüklere sınırsız bir süreyle uygulanmaya devam edecektir.

 
14.  Hizmetlere İlişkin Garanti Verilmemektedir:

 

14.1. Hizmetler "olduğu gibi" sunulmakta olup, Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş, Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'nin İştirak ve Bağlı Kuruluşları ve lisansörleri tarafından işbu Hizmetlerle ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.

14.2. Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş, Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'nin İştirakleri ve Bağlı Kuruluşları ve lisansörleri özellikle aşağıdaki beyan ve garantileri vermemektedir:

(A) Hizmetlerin beklentilerinizi karşılayacağını,

(B) Hizmetlerin kesintisiz, zamanında, güvenli ve hatasız bir şekilde kullanılacağını,

(C) Hizmetler aracılığıyla elde edilen bilgilerin tam ve güvenilir olacağını,

(D) Hizmetlerin bir parçası olarak sunulan Yazılımın işlevselliği ve performansıyla ilgili kusurların düzeltileceğini.

14.3. Şartlarda açıkça belirtilmeyen hiçbir koşul, garanti veya şart (yeterli kalite, belirli bir amaca uygunluk veya tarife uygunluk gibi zımni şartlar dahil) geçerli olmayacaktır.

14.4. Şartlar, tüketici olarak sahip olduğunuz haklarınızı etkilememektedir ve bu haklarınızı değiştirmenize veya feragat etmenize olanak tanımamaktadır.

 
15.  Sorumluluğun Sınırlanması:

 

15.1. Şartlardaki herhangi bir hüküm, Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'nin yürürlükteki kanunlarla hukuki olarak hariç tutulamayan veya sınırlanamayan zararlara ilişkin yükümlülüklerini ortadan kaldırmamakta veya sınırlamamaktadır.

15.2. Yukarıdaki 14.1 paragrafında belirtilen genel hüküme tabi olmak kaydıyla, Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş, Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'nin İştirak ve Bağlı Kuruluşları ve lisansörleri aşağıdaki durumlarda size karşı sorumlu olmayacaklardır:

(A) Doğrudan veya dolaylı olarak maruz kaldığınız zararlar. Bu zararlar, kazanç kaybı (doğrudan veya dolaylı), itibar kaybı, iş kaybı veya veri kaybı da dahil olmak üzere her türlü zararı kapsar.

(B) Aşağıdaki durumlar sonucunda ortaya çıkan kayıp ve zararlar:

(i) Reklamların tam ve doğru olduğuna veya reklamverenler veya sponsorlarla olan ilişkilere veya işlemlere güveniniz;

(ii) Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'nin Hizmetlerde yapacağı herhangi bir değişiklik veya Hizmetlerin (veya bir özelliğinin) geçici veya kalıcı olarak durdurulması;

(iii) Hizmetleri kullanımınız sırasında veya sonucunda korunan veya iletilen verilerin silinmesi, bozulması veya kaybedilmesi;

(iv) Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'ye doğru hesap bilgilerini sağlamamanız;

(v) Şifrenizi veya hesap ayrıntılarınızı güvenli ve gizli tutamamanız.

15.3. Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'nin sorumluluğunu sınırlayan yukarıdaki 14.2 paragrafındaki hükümler, Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'nin bahsedilen zararların oluşma olasılığından haberdar edilmiş olması veya bu olasılığın farkında olması gerektiğinden bağımsız olarak uygulanacaktır.

 
16.  Telif Hakları ve Ticari Marka Politikası:

16.1. Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'nin politikası, uluslararası fikri mülkiyet hukukuna (Türkiye Cumhuriyeti Telif Hakları Kanunu dahil) uyan iddia edilen telif hakkı ihlallerine yanıt vermek ve tekrarlayan ihlalde bulunan hesapları iptal etmektir.

16.2. Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş, telif haklarına ilişkin şikayetlerle ilgili belirli bir prosedürü bulunmaktadır.
17.  Reklamlar:

17.1. Bazı Hizmetler, reklam gelirleriyle desteklenir ve bu Hizmetlerde reklamlar ve promosyonlar yer alabilir. Bu reklamlar, Hizmetlerde sunulan içeriği, kullanıcının sorularını ve diğer bilgileri hedefleyebilir.

17.2. Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'nin Hizmetlerde yer alan reklamların anlayışı, tarzı ve kapsamı, size önceden bildirim yapılmaksızın değiştirilebilir.

17.3. Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'nin Hizmetleri size sunarken, Hizmetlere bu tür reklamların yerleştirilebileceğini kabul etmiş olursunuz.
18.  Diğer İçerikler:

18.1. Hizmetler, başka web sitelerine, içeriklere veya kaynaklara bağlantılar içerebilir. Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'nin, Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş dışındaki şirketlerin veya kişilerin sunduğu web siteleri veya kaynaklar üzerinde kontrolü olmayabilir.

18.2. Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş, bu harici siteleri veya kaynakları kullanılabilirlikleri konusunda sorumlu tutulamaz ve bu web sitelerinde veya kaynaklarda bulunan herhangi bir reklamı, ürünü veya diğer materyali onaylamaz.

18.3. Bu harici sitelerin veya kaynakların varlığından veya bu web sitelerinde veya kaynaklarda bulunan herhangi bir reklam, ürün veya diğer materyalin bütünlüğüne, doğruluğuna ve mevcudiyetine güvenmenizden kaynaklanan herhangi bir kayıp veya zarardan Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'nin sorumlu olmadığını kabul etmiş olursunuz.
19.  Şartların Değiştirilmesi:

19.1. Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş, zaman zaman Genel Şartlar veya Ek Şartlar üzerinde değişiklik yapabilir. Bu değişiklikler yapıldığında, Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş, yeni Genel Şartlar kopyasını Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş sayfalarından erişilebilir hale getirecek ve değişikliklerden etkilenen Hizmetlerle birlikte yeni Ek Şartlar sunacaktır.

19.2. Genel Şartlar veya Ek Şartlar değiştikten sonra Hizmetleri kullanmaya devam ederseniz, Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş, bu kullanımı değiştirilmiş Genel Şartlar veya Ek Şartların kabulü olarak değerlendirecektir.
20. Genel Hukuki Şartlar:

20.1. Hizmetleri kullanırken (bu Hizmetler aracılığıyla veya sonucunda) başka bir kişi veya şirketin sunulan hizmeti kullanabilir, yazılım indirebilir veya ürün satın alabilirsiniz. Bu durumda, bu diğer hizmetleri, yazılımları veya ürünleri kullanmanız, size ve ilgili şahıs veya şirket arasındaki ayrı şartlara tabi olacaktır. Bu Şartlar, bu diğer şirket veya kişilerle olan hukuki ilişkinizi etkilemeyecektir.

20.2. Şartlar, Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş ile olan hukuki anlaşmanızın tamamını oluşturur ve Hizmetleri kullanımınızı düzenler (Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş tarafından size ayrı bir yazılı sözleşmeyle sunulan hizmetler hariç) ve daha önceden var olan tüm anlaşmaları tamamen yerine geçer.

20.3. Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş, Şartlara ilişkin değişiklikleri içeren bildirimler için elektronik posta, posta veya Hizmetler aracılığıyla size bildirimler gönderebilir.

20.4. Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'nin Şartlarda yer alan herhangi bir hukuki hakkı veya çözümü kullanmaması veya uygulamaması, Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'nin bu haklardan resmen feragat ettiği anlamına gelmez ve bu haklar veya çözümler hala geçerli olacaktır.

20.5. Yetkili bir mahkeme, Şartlardaki herhangi bir hükmün geçersiz olduğuna karar verirse, bu hüküm, diğer hükümleri etkilemeden Şartlardan çıkarılacaktır. Geri kalan hükümler hala yürürlükte ve uygulanabilir olacaktır.

20.6. Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş'nin ana şirketi olduğu şirketler grubunun, Şartlardan faydalanabilen üçüncü şahıslar olduğunu kabul edersiniz. Bu şirketler, kendilerine çıkar sağlayan (veya onların lehine olan) hükümleri doğrudan uygulama ve bunlara dayanma yetkisine sahiptir. Bunun dışında, hiçbir kişi veya şirket, Şartlardan lehine hükümler doğurmaz.

20.7. Şartlar ve Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş ile olan ilişkiniz, Türkiye Cumhuriyeti hukukuna tabidir. Şartlardan kaynaklanan herhangi bir hukuki sorunun çözümünde, siz ve Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş, Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerinin münhasır yargı yetkisini kabul etmektesiniz. Bununla birlikte, Akıllıpanda Yazılım Danışmanlık Tic. A.Ş, başka ülke mahkemelerine de ihtiyati tedbirler (veya benzer acil hukuki çözümler) başvurabilir.

 

 

Sözleşme Güncellenme Tarihi: 23.04.2021

whatsapp
telefon
Teknoloji İçin, Son 1 Adım.

Tamamıyla hikayesel tasarım yaklaşımımız sayesinde web siteniz artık sıradanlıktan uzak, göz kamaştırıcı bir görünüme sahip.

Kapat

Bu sitenin doğru çalışması için çerez (cookie) kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için